המיוחדים שלנו

מיתוג

איבוקפרו-eBookpro מתמחה בהפיכת ספר למותג על ידי עיצוב כריכה המותאמת לקהל היעד, כתיבה שיווקית, אופטימיזציה של תיאור הספר, עיצוב מקצועי של פנים הספר ובמידת הצורך גם קביעת שם הספר, בתאום עם הסופר. את הספר מחברים לדף סופר עם ביוגרפיה, ביקורות נבחרות ותמונות המציגות את הסופר כך שיהיה קל יותר לקוראים להתחבר אליו. לכל ספר נקבעת אסטרטגיית השיווק המתאימה, על פי קהל היעד והתחרות בקטגוריה הרלוונטית.

המיתוג מקדם את השיווק ויוצר תנועה אורגנית מתמשכת של קוראים על ידי יצירת מערכת של רגשות, מחשבות ורצונות של קוראים המחפשים מוצר עם שם ופנים.

במידה ולסופר יש מספר ספרים או סידרה, ניתן ליצור עבורו "חנות" בתוך אמזון ובכך לחזק את המותג ולהגדיל את התנועה לכל הספרים בבת אחת.

קידום ממומן - AMS

איבוקפרו-eBookpro מתמחה בקמפיינים של קידום ממומן באמצעות  AMS=Amazon Marketing Services כולל הקמת הקמפיין ואופטימיזציה מתמשכת של התהליך בכל משך הרצת הקמפיין.

מערכת הקידום הממומן באמזון מבוססת על שיטה של תשלום עבור הקלקה PPC=Pay Per Click  ומאפשרת לפרסם מודעות לספרים בתוך האתר עצמו. קידום זה דומה למערכת הקיימת בגוגל של קידום על פי מילות מפתח – בחירת מילים ייעודיות המתאימות לספר מכל הבחינות מבחינת חיפוש, "קנייה" של מלים אלו וחשיפת הספר בראש תוצאות החיפוש של אותן מלים. בנוסף, ישנה אפשרות לפרסום ממוקד מוצר (product targeting) כך שניתן לקבוע שמודעת הפירסום תופיע באופן ספציפי עם ספר מסויים או קטגוריה מסויימת.

תרגום והפצת ספרים בסין

איבוקפרו-eBookpro הצליחה לפתוח את הדלת הסינית לסופרים ישראליים רבים בתחומים אקדמיים, עיסקיים וספרי פרוזה. לאחר השקעה של שנים בנסיעות לסין, ארוח משלחות מסין בארץ והשתתפות בירידי ספרים, יצרה איבוקפרו-eBookpro שותפויות עיסקיות בסין עם מתרגמים, סוכנים, מו"לים ומפיצים גדולים, וחתמה על הסכמי מסגרת להפצת ספרים בסין. הערוץ הסיני כולל תרגום לסינית, ייצוג ספרותי לחתימה על הסכמי תרגום והפצה של ספרים מודפסים בסין, שיווק  ספרים דיגיטליים באנגלית ובסינית באתרי המסחר האלקטרוני הגדולים בסין והפצת ספרים דיגיטליים באנגלית ובסינית לעשרות אלפי ספריות דיגיטליות ומוסדות אקדמיים בסין. ערוץ ייחודי נוסף הוא הפצת ספרים בעברית, לספריות דיגיטליות של מספר הולך וגדל של אוניברסיטאות בסין בהן מלמדים עברית, יהדות ולימודי ישראל. נכון להיום סין הינה הכלכלה השנייה בגודלה בעולם. כלכלה המשקיעה משאבים רבים בהשכלה גבוהה בכלל ובמדעים וטכנולוגיה בפרט. לנוכח זאת ולנוכח ההערכה הגדולה שיש בסין לישראל בכלל ולאקדמיה הישראלית בפרט, שמחה איבוקפרו-eBookpro להוות גשר ולסייע בהפצת הספרות הישראלית בסין.

פותחים את הדלת לסין

Open chat
היי :)
איך אוכל לעזור?
דילוג לתוכן