הפקת ספרים

איבוקפרו – eBookPro מפיקה תוכן ספרותי במגוון פורמטים, כולל ספרים מודפסים בכריכה רכה או קשה, ספרים דיגיטליים וספרי אודיו. ההפקה כוללת עיצוב מקצועי של כריכה המותאמת לקהל היעד והז'אנר והכל בשיתוף פעולה עם הסופרים.

הפקת ספר מודפס בכריכה רכה

צוות המעצבים של איבוקפרו – eBookPro מבצע עימוד מקצועי לספר מודפס, המותאם לסטנדרטים המקובלים בז'אנר, כולל ספרי פרוזה, ספרים מקצועיים, ספרי ילדים וספרי אומנות. קבצי הספר נשלחים לבית הדפוס, או מועלים לאמזון – להדפסה לפי דרישה, בטכנולוגיה של POD = Print On Demand (כלומר, כשקורא מזמין ספר מאמזון, אמזון מדפיסים עבורו עותק בודד ושולחים אליו הביתה). איכות ספרי ה- POD  אינה נופלת מאיכות הספרים המודפסים בבתי דפוס, וכל עוד לא ניתן להבחין בהבדל, לקוראים לא משנה איך ומי הדפיס את הספרים שהם קנו.

לסופרים לעומת זאת, הרבה יותר משתלם – גם כלכלית וגם מבחינה לוגיסטית. אין הוצאות הדפסה, אין משלוח ואין ניהול מלאי. על כל מכירה מקבלים תמלוגים, וזהו.

הפקת ספר מודפס בכריכה קשה

ישנם ז'אנרים שמתאימים יותר למכירה בכריכה קשה וביניהם ספרי בישול, ספרי ילדים, ספרי ציור וספרים מקצועיים. בנוסף, בהדפסה זו ניתן גם להדפיס את הספר על דפים איכותיים יותר.

גם כאן משתמשים בטכנולוגיה של POD כשאיבוקפרו – eBookPro מבצעת עימוד המתאים לספר בכריכה קשה ומעלה את הקבצים לפלטפורמה הרלוונטית על מנת שיימכרו לצד הספר הדיגיטלי והכריכה הרכה.

הפקת ספר דיגיטלי או בשמו הנפוץ eBook

איבוקפרו – eBookPro מתמחה בהפקת ספר דיגיטלי והוצאה לאור באמזון בסטנדרטים בינלאומיים המתאים באופן אופטימלי למגוון המכשירים ועומד בסטנדרטים הגבוהים של אמזון. ניתן לקרוא אותו במגוון מכשירים וביניהם: קינדל, מחשב, טלפון ו- iPad.

זהו הפורמט הנמכר ביותר באמזון,  ולכן העלאת ספרים בפורמט זה היא המשתלמת ביותר יחסית להשקעה, ובוודאי שהחשובה ביותר מבחינת חשיפת הספר בעולם.

הפקת ספר אודיו (שמע)

איבוקפרו – eBookPro מתמחה בהפקה של ספרי אודיו ועובדת עם קריינים וקרייניות מקצועיים אותם היא מתאימה לז'אנר של הספר ולתוכן. ההקלטה עצמה נעשית באולפן הקלטות וכוללת עיבוד קול ואבטחת איכות. זהו פורמט שהופך פופולרי יותר ויותר באמזון הוא ספרי האודיו.

השוק התפתח בשנתיים האחרונות וממשיך לצמוח ולצמוח! מדובר בפורמט שמאפשר לספרים לחדור לשווקים חדשים ולהגיע לפלחי שוק נוספים כגון עיוורים, אנשים מבוגרים המתקשים לקרוא, נהגים השומעים ספרים תוך כדי נסיעה (בפקקים ולא רק), ספורטאים המקשיבים לספרים בזמן בו הם רוכבים, רצים, הולכים, מרימים משקולות ועוד.

עיצוב כריכה

איבוקפרו – eBookPro מתמחה בעיצוב כריכות אופטימליות להצגה באמזון, בהתאם לכלל השיווקי "התאם לז'אנר – Fit to Genre". העיצוב מתבצע על בסיס עבודת מחקר שמבצע צוות השיווק באיבוקפרו – eBookPro ולאחר הקביעה המדוייקת של הז'אנר. הגירסה הסופית של הכריכה הקדמית נקבעת בהתייעצות עם הסופר ובאישורו, ולאחר מכן מתבצע גם עיצוב הכריכה האחורית לספר המודפס.

על פי מחקרים, שם הספר והכריכה אחראים על למעלה מ-70% בהחלטה של הקורא בעת בחירת ספר. בניגוד לחנות ספרים פיזית, באמזון יש כמויות אדירות של ספרים זמינים לקנייה מיידית, ובנוסף כמות הזמן של תשומת הלב שיקבל ספר פוטנציאלי היא נמוכה ביותר (עניין של שניות בודדות ואפילו פחות). הקורא מקבל את ההחלטה ממש בצורה אינסטינקטיבית ולעיתים קשה לו להסביר באופן רציונלי מדוע ביצע את הרכישה – זה "פשוט מרגיש נכון".

בהתאם לכלל זה, איבוקפרו – eBookPro מעצבת כריכות ש"מרגישות נכון".

Open chat
היי :)
איך אוכל לעזור?
דילוג לתוכן