ייצוג ספרותי בחו"ל

איבוקפרו-eBookPro – סוכנות ספרותית המייצגת סופרים ישראלים למכירת זכויות תרגום והפצה של ספרם בעולם. הקטלוג הבינלאומי של איבוקפרו-eBookPro מופץ לסוכנים ספרותיים והוצאות לאור בעולם, בנוסף, החברה מציגה בירידי הספרים הגדולים בעולם, כולל פרנקפורט, לונדון, בייג'ינג, בולוניה וניו יורק.

פעילות זו הניבה כבר עסקאות עם מו"לים וסוכנים ספרותיים באירופה, ארצות הברית וסין, כולל עיסקה להדפסת מהדורה ראשונה של 8,000 עותקים של ספר בתחום השיווק בסין, עיסקאות לתרגום והפצה של ספרי רומנים בקוריאה, הפצת ספרים מקצועיים בהודו, הפצת ספרי מתח בארצות הברית, הפצת ספרי נוער בסין ועוד ועוד.

כדי לקדם עסקאות של מכירת זכויות תרגום והפצה, איבוקפרו- eBook יוצרת קשרים עם מו"לים וסוכנים ספרותיים מכל העולם, ומציעה להם ספרים הרלוונטיים לתחום פעילותם. כאשר ישנה הסכמה על תנאי העיסקה, איבוקפרו-eBookPro מלווה את תהליך החתימה על ההסכם ומימושו בשנים שלאחר מכן.

כשנכנס ספר חדש לסוכנות, הוא נוסף לקטלוג הבינלאומי המוצג גם באתר החברה, והמידע על הספר נשלח לכל המו"לים והסוכנים הרלוונטיים במערכת של איבוקפרו-eBookPro. במידה ויש עניין והתאמה, שולחים את קובץ הספר עצמו ואת כל המידע הרלוונטי עליו, ולאחר מכן דנים בתנאי ההסכם עד לסגירת עיסקה.

היערכות סופר בודד לעבודה מול חו"ל פירושה נכונות להשקעה רצינית לאורך שנים של כסף, זמן ואנרגיה, יכולת התמדה, גישור על פער השפות, הכנת תקצירים ותרגומים לשפות שונות, והתמודדות עם קושי המרחק ע"י הגעה לזירות הפעולה העיקריות. לכן יש יתרון עצום לריכוז מאמץ עבור סופרים ישראלים בידי סוכנות ספרותית איבוקפרו-eBookPro.

ייצוג סופרים בירידי ספרים בחו"ל

ירידי ספרים בינלאומיים הם דרך יעילה ומהירה להגדלת רשימת המו"לים והסוכנים הספרותיים איתם נמצאת החברה בקשר, ומיפוי שלהם לפי מדינות ותחומי עניין. הצגת הספרים הפיזיים בביתן של איבוקפרו-eBookpro ביריד מגדילה את העניין בספרים מישראל ומושכת את אנשי המקצוע הרלוונטיים, ולאחר שנוצר הקשר האישי, המשך התקשורת היא במייל וטלפון, עד היריד הבא. הקשרים עם מו"לים וסוכנים ספרותיים מתהדקים בעת מפגשים חוזרים בירידי הספרים הגדולים בעולם, כי אין תחליף לקשר האישי והאמון ההדדי שנוצר בעת המפגש. זו גם ההזדמנות להציג את הספרים החדשים שנוספו לקטלוג ולבדוק את מידת ההתאמה שלהם להפצה בשווקים שונים.

Frankfurt book fair
London book fair
Bologna book fair
BookExpo America

נכון להיום סין הינה הכלכלה השנייה בגודלה בעולם. כלכלה המשקיעה משאבים רבים בהשכלה גבוהה בכלל ובמדעים וטכנולוגיה בפרט. לנוכח כל זאת ולנוכח ההערכה הגדולה שיש בסין לאקדמיה בישראל, שמחה איבוקפרו – eBookPro להיות החברה שפתחה את הדלת הסינית לסופרים וספרים ישראליים רבים כמו גם לאקדמאים ישראלים ולכתיבה האקדמית בישראל על תחומיה השונים.

בערוץ זה, החברה מסייעת בתרגום הספרים לסינית ומקדמת אותם לקהל היעד הרלוונטי ביותר בסין.

למד אודות הוצאה לאור באמזון

Beijing book fair

תמיכת משרד התרבות והספורט

תודתינו למשרד התרבות והספורט על תמיכה כספית בפעילותינו בהפצת ספרות עברית מתורגמת בחו"ל.
הוועדה המקצועית שלנו לבחינת ספרים לתרגום מזמינה סופרים ישראלים שספרם יצא לאור בעברית, להגיש בקשה לתרגום והפצת ספרם בחו"ל באמצעות טופס צור קשר שבאתר.

להורדת נוהל הועדה המקצועית לבחינת ספרים לתרגום וקידום לחץ פה.

Open chat
היי :)
איך אוכל לעזור?
דילוג לתוכן